Nabídka služeb

Validní HTML5

Vzhledem k množství webových prohlížečů je důležitá kompatibilita v prohlížečích. Validita tak má vliv na přístupnost webu. Validita také ovlivňuje schopnost dalších zařízení stránku správně zpracovat, např. robotů vyhledávačů. Tím se zvyšuje viditelnost prezentace. Validita však ovlivňuje i použitelnost webu, neboť validní stránky se v některých případech rychleji vykreslují v prohlížeči.

Poptávka

Plně responzivní

Od roku 2009 se zabývám responzivním designem webových stránek, který prodává. Responzivní stránky se zobrazují i na mobilním telefonu nebo tabletu. Společnost Google začala ve vyhledávání penalizovat weby, které nejsou přizpůsobeny mobilním zařízením. S našim rešením se vás tento postih týkat nebude.

Poptávka

Moderní styl, SEO optimalizace

Miluji promyšlenou jednoduchost, tvořím moderní a čistý design a hledám efektivní webová řešení SEO optimalizaci kódu. Vyhledávač nikdy nespí. Optimalizujte váš web a buďte vidět. Více objednávek, více zákazníků. SEO je zkratka, která znamená Search Engine Optimization = optimalizace pro vyhledávače.

Poptávka

Snadná administrace

Důležitou součástí webových stránek je možnost stránky editovat. Všechny stránky, které vytvořím, mají přehlednou a intuitivní administraci neboli redakční systém, kterému se také často říká CMS. Pomocí něho můžete snadno spravovat obsah vašeho webu. Administrativní prostředí je uživatelsky příjemné.

Poptávka

Tvorba HTML5 animovaných bannerů pro Google a Seznam

Animované HMTL5 bannery jsou zajímavá a působivá novinka, která dokáže efektivně působit v online prostředí na internetu jako velice efektivní marketingový nástroj. Má spoustu výhod oproti standartním formátům jako GIF, nebo dnes již nepoužívaný FLASH. Ten již není podporován mobilními technologiemi a GOOGLE. Tvorba animovaného banneru v HTML5 je tedy skvělou volbou jak prezentovat Vaše služby a zboží.

Na základě grafického návrhu Vám zpracuji náhled obrazovek s grafikou a storyboard, který následně po odsouhlasení grafiky rozanimuji. Cena za zpracování je individuální podle grafiky, animace a časové délky banneru.

Poptávka

E-shop na CMS WordPress s nadstavbou WooCommerce

WordPress je ve spolupráci s WooCommerce ideální kombinací pro tvorbu e-shopů všeho druhu. Všichni, kdo přemýšleli nad prodejem menšího portfolia produktů, či již úspěšně prodávají a nechtějí za systém obchodu platit, se tak mohou vyhnout složitým řešením typu PrestaShop či cloudovým službám s omezenou funkcionalitou. WooCommerce se těší velké oblibě a v současné době jej využívá na 30 % veškerých e-shopů na světě, což z něj dělá naprostou jedničku.

Poptávka

Tvorba HTML5 bannerů, responzivní webové stránky,radek,ahne,tvorba stránek, levné webové stránky

Validní HTML5

Tvorba HTML5 animovaných bannerů. Vzhledem k množství webových prohlížečů je důležitá kompatibilita v prohlížečích.

Ceník
Tvorba HTML5 bannerů, responzivní webové stránky,radek,ahne,tvorba stránek, levné webové stránky

Moderní styl, SEO optimalizace

Milujeme promyšlenou jednoduchost, tvoříme moderní a čistý design a hledáme efektivní webová řešení SEO.

Reference
Tvorba HTML5 bannerů, responzivní webové stránky,radek,ahne,tvorba stránek, levné webové stránky

Administrace

Důležitou součástí webových stránek je možnost stránky editovat. Administrativní prostředí je uživatelsky příjemné.

Kontakt