SEO optimalizace

SEO optimalizace webu a doplnění klíčových slov.

SEO optimalizace

Hledáte způsob, jak efektivněji oslovit své zákazníky online? Moje služby SEO optimalizace a doplnění klíčových slov jsou právě to, co potřebujete pro zvýšení viditelnosti vašeho webu ve vyhledávači Google.

Důkladná analýza a optimalizace struktury webové stránky začíná opravou chybějících údajů a optimalizací celkové struktury.

Co můžete očekávat:

  • Lepší nalezení ve vyhledávačích: S mojí SEO optimalizací zlepším pozici vašeho webu ve výsledcích vyhledávání Google. To znamená, že potenciální zákazníci vás snadněji najdou a lépe si vás zapamatují.
  • Doplnění klíčových slov: Doplním vám do webu několik důležitých klíčových slov relevantních pro váš obor. Tyto klíčová slova budou integrována do obsahu vašeho webu, což pomůže posílit jeho relevanci ve vyhledávačích.
  • Validní HTML5 kód: S ohledem na širokou škálu webových prohlížečů zajistím, že váš web obsahuje validní HTML5 kód. Tím bude web optimalizovaný, ale také usnadním vyhledávačům indexaci obsahu.

Radek Ahne
+420 777 594 340

SEO před úpravou kódu

Web neměl doplněné tzv. meta tagy jako jsou: popis stránky, klíčová slova, Open Graph (pro sociální sítě), Robots meta tag pro vyhledávače
Nebyla k dispozici sitemapa pro indexaci webu na google.com
Špatné pořadí nadpisů, H1, H2, H3....

Tvorba webových stránek Praha

Síla webu před SEO optimalizací v testu je 16%/100% což je slabý výsledek.

SEO po úpravě kódu

V kódu webu byly doplněny údaje jako jsou: popis stránky, klíčová slova, Open Graph (pro sociální sítě), Robots meta tag pro vyhledávače
Byl vygenerován soubor sitemap.xml a byl zaindexován na Google webmaster tools
Upravena celková struktura html kódu, pořadí nadpisů H1, H2, H3.. a mnoho dalších úprav.

Tvorba webových stránek Praha

Síla webu po SEO optimalizaci je nyní 94%/100% což je velmi dobrý výsledek.